• Новак
  • -21 %
Doreen Кутија Топла Продажба 24 Мрежа Мултифункционален Вратата Складирање Торба Дома Материјали Завршувањето Кеси Организатор Чевли Заштеда на Простор 1PC

Doreen Кутија Топла Продажба 24 Мрежа Мултифункционален Вратата Складирање Торба Дома Материјали Завршувањето

DEN 501.00
DEN 634.56

Достапност
Достапно за нарачка

Топло Препорачуваме Продажба
Ве молиме СТАН да уживаат Повеќе ПОПУСТ : )
- Превозот

Спецификацијата

Број на Клетки:
24Grid
Материјал:
Не-Плетени Ткаенини
Бренд Име:
Doreen Кутија
реден број:
AE070962 AE070963 AE070964 AE070965
боја:
бела зелена сина, розова
Големина:
45X150CM

Со стоката дадена додека купуваат