• Новак
  • -20 %
WOSTU Вистински 925 Sterling Silver Легендата На Морето Јасно CZ Студ Обетки за Жените Фунта Сребрен Накит за Подарок CQE239

WOSTU Вистински 925 Sterling Silver Легендата На Морето Јасно CZ Студ Обетки за Жените Фунта Сребрен Накит

DEN 367.00
DEN 458.88

Достапност
Достапно за нарачка


Материјал : 925 Фунта Сребро Обетки Животната средина : Олово,Никел Слободни Носи Повод : Свадба / Ангажирање / Годишнината / Предложи/Партија/Подарок Опис : Оваа риба скала уво студ е инспирирана од морето, сини циркон ја открива тајната на морето. Да ја обожавате вашите уши да слуша повикот од морето.

Спецификацијата

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Симпатична/Романтичен
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
CQE239
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
is_customized:
No
Материјал:
Кубен Циркони
Бренд Име:
WOSTU
Материјал:
925 Sterling silver
Гаранција:
100% 925 Фунта Сребро,Ако не,Целосна Наплата
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци,Партија,Свадба

Со стоката дадена додека купуваат