• Новак
  • -9 %
5Pair Златна боја Фацетирани Мачка Очи Капка Обетки нова мода накит

5Pair Златна боја Фацетирани Мачка Очи Капка Обетки нова мода накит

DEN 1376.00
DEN 1512.00

Достапност
Достапно за нарачка

1.Име>> : Earring 2. Големина>> : 53 мм во должина 3. Состојба : 1mm=0.0393 инчен или 1inch=25.4 mm 4.Материјал>> : Мачка Очи Камен,Метал 5.Боја>> : Како што е прикажано во слика(мешавина боја) 6.Единица Количина>> : 5 Пар/БРОЈ 7. Производ Состојба>> : Нова

Спецификацијата

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
Нови
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Капка Вода
Пол:
Жените
Метали Тип:
Бакар
is_customized:
No
Бренд Име:
linlidada
is_customized:
Yes

Со стоката дадена додека купуваат