• Новак
  • -5 %
Месечината обетки ѕвезда студ обетки жена мода накит кул уво пирсинг накит 1 пар

Месечината обетки ѕвезда студ обетки жена мода накит кул уво пирсинг накит 1 пар

DEN 84.00
DEN 88.80

Достапност
Достапно за нарачка

Месечината обетки ѕвезда студ обетки жена мода накит кул уво пирсинг накит 1 пар Материјал : не ' рѓосувачки челик Мерач на матични : 1.2 мм Боја : сребрена, црна, златна

Спецификацијата

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
WJX-5
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Пол:
Унисекс
Назад Наоѓање:
Завртка-назад
боја:
сребрена, црна, златна

Со стоката дадена додека купуваат