• Новак
  • -15 %
XIUMEIYIZU Родиум Позлатен Бакар Пред Назад 2 во 1 CZ Мода Студ и Уво Јакна ' Рскавица Ткаенината Обетки Сет

XIUMEIYIZU Родиум Позлатен Бакар Пред Назад 2 во 1 CZ Мода Студ и Уво Јакна ' Рскавица Ткаенината Обетки Сет

DEN 212.00
DEN 249.12

Достапност
Достапно за нарачка


XIUMEIYIZU Родиум Позлатен Бакар Пред Назад 2 во 1 CZ Мода Студ и Уво Јакна ' Рскавица Ткаенината Обетки Сет
Материјал : Месинг & Циркони
Боја : Бела
Пакување : Секој пар во кутија

Понеделник~ Сабота
Пекинг Време : 8 : 30-8 : 30
Ве молиме оставете порака за да на Aliexpress или со Trademanager , ние ќе ви одговори во рок од 24 часа ,
во рок од 36 часа во неделата . Уживајте во вашата шопинг време ! (●'◡'●)

Спецификацијата

Earring Тип:
Клипот Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
XIUMEIYIZU
Број На Модел На:
A10101Y
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Капка Вода
Пол:
Жените
Метали Тип:
Бакар
Материјал:
Кубен Циркони
Накит Тип:
Обетки
боја:
Бела
Главниот Камен:
ааа кубни циркони
позлата:
родиум
Повод:
Годишнината Ангажман Подарок Партија Свадба
Еколошки Стандарди:
Доведе/Никел/Кадмиум слободни
Пост Материјал:
925 Сребрен/Нерѓосувачки Челик
превозот:
Бесплатен превозот

Со стоката дадена додека купуваат