• Новак
  • -49 %
JWEIJIAO Ново Срце облик на Куче Шепа Отпечатоци Pendant Обетки од не ' Рѓосувачки Челик Животинско Мечка Шепа Изјава Капка Обетки Накит SKU24

JWEIJIAO Ново Срце облик на Куче Шепа Отпечатоци Pendant Обетки од не ' Рѓосувачки Челик Животинско Мечка Шепа

DEN 98.00
DEN 192.00

Достапност
Достапно за нарачка


JWEIJIAO Ново Срце облик на Куче Шепа Отпечатоци Pendant Обетки од не ' Рѓосувачки Челик Животинско Мечка Шепа Изјава Капка Обетки Накит SKU24
Детали За Производот :
>>> Кинески Пролетниот Фестивал Нашиот Празник Од 2.06 Да 2.21 (не Може да се испрати на редот !!! )! Почитувани купувачот, Известување ве Молиме : -Превозот-Внимание ве Молам! Ние сме меѓународни продавачот од Кина копното. Ние треба 1-7 работни дена за да се подготват вашите нарачки според нашите бројни наредби секој ден, ве Молиме да бидете трпеливи! Ние обично нудат стандардна меѓународна воздухопловната. Тоа може да трае околу 10 до 60 работни денови за испорака. Ако имате било какви прашања или било какви посебни барање, ве молиме слободно контактирајте со нас. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа поради времето разликата помеѓу нас, ви благодариме за вашето разбирање. 1.Продавачот за Испорака Метод : Цел>=5, со следење на број(Имаат International shipping информации надвор од Кина). Цел имаат само следење на информации во Кина !!! 2.Кина Пост Регистрирани Воздух Mail, или Epacket : Со следење на број(Имаат International shipping информации надвор од Кина). 3.цел >=$120, Бесплатен превозот од EMS ,DHL ,Fed Ex,UPS-от,ТНТ,Патарина. Answer : ___________________________ NOTE : Купувачот ќе биде одговорен за даноци, царински и други давачки во текот на превозот! Сите предмети треба да се испраќаат до aliexpress потврдена адреса. Забелешка (Бесплатен превозот) : Ако го изберат бесплатен превозот опција, вашиот парцела ќе биде директно доставени на вашата домашна само еден пат или тоа ќе се испрати во вашата локална скопска тогаш треба да го однесете вашиот следење на број и вашите лични ID за да се соберат предмети. Ние ќе ве информира веднаш откако вашиот парцела биле испратени надвор. Ако изберете го изразат испорака, ве молиме не заборавајте да го напуштите вашиот контакт број, ова е потребно за да го изразат испорака.

Спецификацијата

Бренд Име:
JWEIJIAO
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик,Цинк Легура
Материјал:
Метал
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Животните
Пол:
Жените
Број На Модел На:
SKU24
Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Pendant Големина:
22*20*2mm
Пакет:
подарок торба
Повод:
партија,свадба,годишнина,
Тема или мотив:
Животните Се Откажат Обетки

Со стоката дадена додека купуваат