• Новак
  • -20 %
ПРЕКРАСНИ БАЈКА Мода Накит Минималистички Стил на Дизајн Злато ColorTriangle Форма Шарм Нерѓосувачки Челик Студ Обетки за Жени

ПРЕКРАСНИ БАЈКА Мода Накит Минималистички Стил на Дизајн Злато ColorTriangle Форма Шарм Нерѓосувачки Челик

DEN 69.00
DEN 86.40

Достапност
Достапно за нарачка


Спецификацијата

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
ПРЕКРАСНА ПРИКАЗНА
Пол:
Жените
Број На Модел На:
Студ Обетки
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Обликотшема:
Растенијата
Стил:
Класичен
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Материјал:
нерѓосувачки челик обетки
Пол:
Женски Обетки
Повод:
Партија, Годишнина Обетки
Стил:
класични обетки
експрес:
Бесплатен Превозот Повеќе Од $15
Is_customized:
Personalized Name Earrings
MOQ:
Dropshipping Жените Обетки
Име:
Жените Класичен Earings
Пакет:
Обетки во Opp Вреќа
Големина:
14*8mm

Со стоката дадена додека купуваат