• Новак
  • -20 %
1 Пар Уникатен Custom Name Накит Личен Кориснички Фонт Nameplate Писма Студ Обетки За Жени, Деца Роденденски Подарок

1 Пар Уникатен Custom Name Накит Личен Кориснички Фонт Nameplate Писма Студ Обетки За Жени, Деца Роденденски

DEN 480.00
DEN 599.52

Достапност
Достапно за нарачка


1 Пар Уникатен Custom Name Накит Личен Кориснички Фонт Nameplate Писма Студ Обетки За Жени, Деца Роденденски Подарок
Ве молиме видете на букви фонт во слика.
Ве молиме оставете го вашето име во коментар кутија кога проверете.
Earring опис :
Се прилагодите било имињата што треба!
Напомена :
Производство време е 8-15 дена, ве молиме да се разгледа ова кога ќе купување.
Ако имате било какви прашања,ве молиме да бидат слободни да контакт со мене, ти благодарам.

Спецификацијата

Метална боја:
Злато Во Боја, Розово Злато Во Боја, Платина Позлатен
Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
CAVSUAT
Стил:
Симпатична/Романтичен
Пол:
Жените
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
rn02
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Обликотшема:
Било Име
боја:
Злато/Platinum/Розово Злато
Пакување:
Подарок кутија
дизајн:
Ние може да направи прилагодено производи
Повод:
Булчински Туш,Ангажирање,Забава,Свадба,Роденден,Секојдневно,Божиќ
Подарок за:
Најдобар пријател, Љубовник,Жени, Мажи, Девојки, Мајката, Семејството, Децата, Неколку
Обликот:
Било Име Студ Earring
позлата:
Злато Позлатен/Платина Позлатен/Розово Злато Позлатен

Со стоката дадена додека купуваат