• Новак
  • -19 %
Црвени цвеќиња earring жена дама стакло earring Мода симпатична Earing рачно изработени 12mm ретро гроздобер студ обетки уво додаток

Црвени цвеќиња earring жена дама стакло earring Мода симпатична Earing рачно изработени 12mm ретро гроздобер

DEN 58.00
DEN 72.00

Достапност
Достапно за нарачка


големина 12mm

Спецификацијата

Главниот Камен Боја:
Јасно
Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Метали Тип:
бакарни легури
Бренд Име:
weixia feiyue
Стил:
Гроздобер
Пол:
Жените
Материјал:
Стакло
Назад Наоѓање:
Завртка-назад

Со стоката дадена додека купуваат