• Новак
  • -19 %
Убавината девојката се возела велосипед earring жена дама Мода рачно изработени ретро гроздобер симпатична прекрасна студ обетки круг стакло earring 12 mm

Убавината девојката се возела велосипед earring жена дама Мода рачно изработени ретро гроздобер симпатична

DEN 58.00
DEN 72.00

Достапност
Достапно за нарачка


size 12 mm

Спецификацијата

Главниот Камен Боја:
Јасно
Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
бакарни легури
Број На Модел На:
LY634
Бренд Име:
weixia feiyue
Стил:
Гроздобер
Пол:
Жените
Обликотшема:
Слика
Материјал:
Стакло
Назад Наоѓање:
Студ Обетки
боја:
Античкиот Бронза и Сребро.
Големина:
12 mm
Материјал:
Стакло и Бакарни легури
Потекло:
Кина
Пакување:
opp вреќа и кутија

Со стоката дадена додека купуваат