• Новак
  • -19 %
Планината овошје обетки жена Мода рачно изработени 12 mm earing ретро гроздобер симпатична прекрасна студ обетки стакло earring уво додаток

Планината овошје обетки жена Мода рачно изработени 12 mm earing ретро гроздобер симпатична прекрасна студ обетки

DEN 58.00
DEN 72.00

Достапност
Достапно за нарачка


size 12 mm

Спецификацијата

Главниот Камен Боја:
Јасно
Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
LY002
Обликотшема:
Растенијата
Метали Тип:
бакарни легури
Бренд Име:
weixia feiyue
Стил:
Гроздобер
Пол:
Жените
Материјал:
Стакло
Назад Наоѓање:
Студ Обетки
боја:
Сребро и Бронза
Големина:
12 mm
Материјал:
Стакло и Бакарни легури
Пакување:
OPP вреќа и кутија

Со стоката дадена додека купуваат