• Новак
  • -20 %
Kinel Врвот Одделение CZ Бело Злато Боја Обетки За Жените Анти-алергиски Накит Boucle D'oreille Божиќ Подароци 2017 Нови

Kinel Врвот Одделение CZ Бело Злато Боја Обетки За Жените Анти-алергиски Накит Boucle D'oreille Божиќ Подароци

DEN 108.00
DEN 134.40

Достапност
Достапно за нарачка


ДЕТАЛИ ЗА ПРОИЗВОДОТ
ПРОИЗВОД НАСТАВА
Kinel Врвот Одделение CZ Бело Злато Боја Обрачот Обетки За Жените Анти-алергиски Накит Boucle D'oreille Божиќ Подароци 2017 Нов Бренд : Kinel Гроздобер Накит Објект Tyle : Жените Обетки Главниот Камен : ААА Циркон Друг Камен : ААА Кристал Meterial : Сребрена Боја Прилики : Запознавање / Партија / Матурска / Подарок / денот на Вљубените
CUSTOMER REVIEWS
ПРОИЗВОД МЕРЕЊЕ
ПРОТАГОНИСТОТ НА РАЗНИ ПРИЛИКИ
ПРЕВОЗОТ И ИСПОРАКА
Превозот Начин Недела Следење на Веб-сајтот на Превозот Начин Недела Следење на веб-Сајт Пост Воздух Mail 15-60 дена www.17track.net/en/ Aramex Изразат 5-15 дена www.aramex.com EPacket 7-20 дена www.17track.net/en/ UPS-от Изразат 5-15 дена www.ups.com/cn Postnord 15-45 дена www.17track.net/en/ Федекс Изразат 5-15 дена www.fedex.com/us/ Шведска Пост 15-45 дена www.17track.net/en/ EMS Изразат 5-15 дена www.ems.com.cn Хонгконг Пост 15-45 дена www.hongkongpost.hk Холандија Пост 15-45 дена www.17track.net/en/ SF Изразат 5-20 Дена www.sf-express.com DHL 3-10 Дена www.dhl.com/en.html Ali Express Стандард Превозот 15-35 дена Ali Express официјалниот веб-сајт цел страница 1.LY Накит Датумот на Породување Е Само За Референца, Понекогаш Ќе Биде Одложен од Страна на Празници, Прослави, Лошите Временски услови, Царина, Итн.
2. Пост Воздух Mail Да Источно-Европски Земји, Јужно-Американски Земји Може Да Потрае Подолго Од 60 Дена.
3. Експрес Обично Има Царина Прашања, Во Тој Случај, Ве Молиме Да Соработува Со Царинските Да Плаќаат Данок.
ПАКУВАЊЕ
Повеќе Објекти Ќе Бидат Спакувани Во Кутии
ШОПИНГ ПРОЦЕС
ПЛАЌАЊЕ
1. Ние Прифаќаме Сите Методи За Плаќање Погоре. Контактирате За Ако Имате Било Какви Прашања Кога Ќе Се Плати.
2. За Голема Цел Ќе Бидат Понудени За Екстра Попуст Од Се Да Ни Се Јавите. 3. Направи Плаќање Во Рок Од 24 Часа.
НАКИТ ОДРЖУВАЊЕ

Спецификацијата

Метална боја:
сребро позлатен
Главниот Камен Боја:
Бела
Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
kinel
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Капка Вода
Пол:
Жените
Број На Модел На:
KR0044
Метали Тип:
Бакар
Материјал:
Кубен Циркони
Подароци објект:
Љубовници , пријатели, родители , бизнис
Место на Потекло:
Жеџијанг Yiwu
Методи На Продажба:
Евтини висок квалитет, брза испорака
is_customized:
Yes
Стил:
Национален стил

Со стоката дадена додека купуваат