• Новак
  • -20 %
Ратан Личност Студ Обетки Гроздобер Круг Трње Мода Едноставни Обетки за Мажи Жени Накит трговија на Големо

Ратан Личност Студ Обетки Гроздобер Круг Трње Мода Едноставни Обетки за Мажи Жени Накит трговија на Големо

DEN 230.00
DEN 287.52

Достапност
Достапно за нарачка


dianxiaobao_1
dianxiaobao_2 modname=ckeditor
dianxiaobao_3
dianxiaobao_4

Спецификацијата

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Број На Модел На:
Студ Обетки
Стил:
Гроздобер
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Пол:
Унисекс
Стил:
Етничките стил
Текстурата на материјалот:
Нерѓосувачки Челик
Производство Број:
CF093
Тип:
уво studs
Пол:
Унисекс
моделирање:
Ратан
Пакување:
Независна пакување

Со стоката дадена додека купуваат