• Новак
  • -30 %
Trusta 2017 Нова Женска 925 Sterling Silver Симпатична Животно Овци Студ Обетки Девојки Деца Божиќ Подарок Freeshipping DS78

Trusta 2017 Нова Женска 925 Sterling Silver Симпатична Животно Овци Студ Обетки Девојки Деца Божиќ Подарок

DEN 168.00
DEN 239.52

Достапност
Достапно за нарачка


Здраво пријател!
Добредојдовте на Trustdavis!
Ние може да направи dropshipping и да ги прилагодите за вас.
За нарачка над $150, ние ќе ја испрати од EXpress.
Ви благодариме за вашата посета.
Ставка Опис
Материјал : 925 Sterling Silver
Студ големина : 6mm X7mm многу мали
Прекрасен подарок за Пријателство
Answer : ___________________________ Note : Како овој објект е 100% фунта сребро 925,
Ние сме со задоволство ако можете да го тестирање од страна на вашиот локален Центар за Тестирање!
Ви благодариме за вашата посета.
Ништо Барањето , љубезно ве молиме да пишете на мене.

Спецификацијата

Бренд Име:
Trusta
Метали Тип:
Сребро.
Обликотшема:
Животните
Материјал:
Метал
Пол:
Девојки
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
DS78
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден

Со стоката дадена додека купуваат