• Новак
  • -21 %
Oly2u корејски Мода Геометриски Обетки за жените Уво Climbers Панк Уво Јакна Роботот студ Обетки Brincos 2017 Накит

Oly2u корејски Мода Геометриски Обетки за жените Уво Climbers Панк Уво Јакна Роботот студ Обетки Brincos 2017

DEN 49.00
DEN 61.92

Достапност
Достапно за нарачка


start2015433283
12290
Материјал : Бакар
Боја : Злато/Розово Злато/Сребрена (Другите бои може да се сопствени направени)
Пакет : 1pc/Opp вреќа
Време На Испорака : 1-3 Работни Дена
Вашиот Сопствени Дизајни и Wholesales се Добредојдени
Повеќе Квантитет Повеќе Попуст
Сите Продукции се Директно од Нашата Фабрика

Спецификацијата

Метална боја:
ED149ROSE ЗЛАТО
Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Животните
Број На Модел На:
Обетки
Бренд Име:
oly2u
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Бакар
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
is_customized:
Yes
Назад Наоѓање:
pin
Обетки:
Студ Обетки
сребрени обетки:
златни обетки
свадба обетки:
женска мода обетки
партија обетки:
панк обетки
студ обетки сет:
обетки мали
Материјал:
Бакар

Со стоката дадена додека купуваат