• Новак
  • -21 %
8SEASONS Мода Накит Уво Кука Earring За Жените Дрво Круг Бохемија Геометриски Бела Кафена и Портокалова Боја, 1 Пар

8SEASONS Мода Накит Уво Кука Earring За Жените Дрво Круг Бохемија Геометриски Бела Кафена и Портокалова Боја,

DEN 122.00
DEN 155.04

Достапност
Достапно за нарачка


Добредојдовте На 8 Seasons Дизајнер Продавница : )
- Контактирајте со нас
Можете да Контактирате со Оставање Порака на вашиот налог, за Трговија со датотеки, или преку е-Маил .
Ние ќе се обидеме потрудиме да ви одговори во рок од 24 часа работно време. Ви благодариме за вашата поддршка! -Плаќање Само се чувствуваат сигурни да се плаќаат преку Aliexpress Зачувам преку Visa,master Card,QIWI,Wstern Унија,и Банкарски Трансфери. -Превозот Секој ред се испраќаат користејќи Меур плик или multilayer картон. Тоа го штити предмети од оштетување во транзит, каде и да го достигне секој клиенти рака.
-Повратни информации Тоа е прифатена дека може да ни остави позитивен повратните информации ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги. Само се чувствуваат слободни да контакт кога се сретне некој проблем, ние може да го реши секој проблем за вас. Ве молиме не остави негативни повратни информации или за да ги отворите некој спор. Ни веруваат, како и сите несреќи ќе се реши .

Спецификацијата

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
AE034763 AE034764 AE034765 AE034766 AE034767
Пол:
Жените
Материјал:
Дрво
Бренд Име:
8Seasons
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Никој
Стил:
Чешка

Со стоката дадена додека купуваат