• Новак
  • -18 %
Секси Нов Дизајн Луксузни Свадба Кристал Цвет Waterdrop Изјава Бохемски Монистра Долги Обетки за Жените се Откажат Dangle Обетки

Секси Нов Дизајн Луксузни Свадба Кристал Цвет Waterdrop Изјава Бохемски Монистра Долги Обетки за Жените се

DEN 192.00
DEN 233.28

Достапност
Достапно за нарачка


dianxiaobao_1
dianxiaobao_2
dianxiaobao_3
dianxiaobao_4

Спецификацијата

Бренд Име:
HYSECMAO
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Кристално
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Геометриски
Пол:
Жените
Број На Модел На:
JQ10100
Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
боја:
Mutcolor

Со стоката дадена додека купуваат