• Новак
  • -19 %
Роуз букет earring жена Мода рачно изработени ретро гроздобер симпатична прекрасна студ обетки cabochon стакло earring уво помине 12 mm

Роуз букет earring жена Мода рачно изработени ретро гроздобер симпатична прекрасна студ обетки cabochon стакло

DEN 58.00
DEN 72.00

Достапност
Достапно за нарачка


size 12 mm

Спецификацијата

Главниот Камен Боја:
Јасно
Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Метали Тип:
бакарни легури
Бренд Име:
weixia feiyue
Стил:
Гроздобер
Пол:
Жените
Број На Модел На:
LY003
Материјал:
Стакло
Назад Наоѓање:
Студ Обетки
боја:
Сребро и Бронза
Големина:
12 mm
Материјал:
Стакло и Бакарни легури
Пакување:
OPP вреќа и кутија

Со стоката дадена додека купуваат