• Новак
  • -47 %
AINUOSHI Трендовски 925 Sterling Silver Жените им Помогнам Назад Студ Обетки Ореол Принцеза Намали Прекрасна aretes де plata Сребро Обетки Студ

AINUOSHI Трендовски 925 Sterling Silver Жените им Помогнам Назад Студ Обетки Ореол Принцеза Намали Прекрасна

DEN 674.00
DEN 1272.48

Достапност
Достапно за нарачка


ПРОИЗВОД НАСТАВА Главниот Камен Материјал : Sona Симулирани Дијамант
Страна Камен Материјал : ААА+ Кубни Zircoina (Висок Квалитет Сјај Циркони, не се нормални CZ)
Камен Јасност : АКО
Камен Боја Одделение : D : D-E
Главниот Камен Боја : Јасно Бела
Главниот Камен Облик : Принцезата Намали
Главниот Камен : 3.5 X3.5mm (0.23 Карат)* 2 ПАРЧИЊА
Свадба Ангажман Булчински Обетки
Метал : Вистински Солидна 925 Sterling Silver
Белег : 925
Поставување : 925 Сребрен Во Врвен Квалитет Бело Злато Заврши
Камења Поставка : Prong
Камења : Висок Квалитет Создадени Дијамант
Крај : Високо Полиран
Сите камења се прицврстени со Prong Амбиент. Не залепени
Гаранција За Квалитет
Пакет : Картон или Пластична Кутија, Друг пакет бара е на располагање.
Пакет Се Вклучени : 1 Пар Обетки
Свадба Sona Прстен
ПРОИЗВОДОТ се ПОКАЖЕ SONA Симулирани Дијамантски Накит Производство на Процесот ABEST Накит Фер КЛИЕНТ ОСВРТИ
ЗА НАС

Спецификацијата

Бренд Име:
AINUOSHI
Метали Тип:
Сребро.
Обликотшема:
Круг
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
AER008
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
is_customized:
Yes
Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Камен Материјал:
SONA Симулирани Дијамант
Камен Боја Одделение:
IF
Јасност:
D-E
Главниот Камен:
3.5X3.5mm (0.23 Карат)* 2 ПАРЧИЊА , Принцезата Намали
Гаранција:
Целосно Како Брилијантен Како Минирани Дијаманти
Стил:
Жените Мода Студ Earring
Поставување:
925 Сребрен Во Врвен Квалитет Бело Злато Заврши
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба
Пол:
Жените Тренди Модни Студ Earring

Со стоката дадена додека купуваат