• Новак
JOUVAL 2018 Новите Европски Претерани Aros Голема Обрачот Обетки за Жените Двоен Круг Круг Pendant Долги Обетки Brincos Накит

JOUVAL 2018 Новите Европски Претерани Aros Голема Обрачот Обетки за Жените Двоен Круг Круг Pendant Долги Обетки

DEN 202.08

Достапност
Достапно за нарачка


JOUVAL 2018 Новите Европски Претерани Aros Голема Обрачот Обетки за Жените Двоен Круг Круг Pendant Долги Обетки Brincos Накит
1. Ако имате било какви прашања во врска со објектот или брод избор, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние може да ви помогне.
2. Ние го прифаќаме пад на превозот, ако сакате соработка, ве молиме контактирајте со нас.
3. Ние сме професионални накит на компанијата и може да се прилагодите за вас ако имате стил сакате.
4. Кога ќе ја добиете вашата цел, ние ќе испрати пакет надвор што е можно поскоро.
1. Ако сте задоволни со предмети и нашите услуги, ве молиме да земете малку време за да ни остави позитивни повратни информации со 5 ѕвезди, ние, исто така, ќе им даде на купувачот 5 ѕвезда повратни информации, исто така, секој ќе имаат шанса да се добие тајна подарок!
2. Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас за да се добие подобро решение пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации, ние ќе ви обезбеди најдобра услуга.

Спецификацијата

Earring Тип:
Обрачот Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Круг
Пол:
Жените
Број На Модел На:
E1171
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Бренд Име:
JOUVAL
Големина (Должина * Ширина):
како Слика
Накит Тип:
Обетки

Со стоката дадена додека купуваат