• Новак
  • -19 %
Леопард цвет earring жените стакло earring 2017 Мода 12 mm гроздобер симпатична прекрасна cabochon студ обетки

Леопард цвет earring жените стакло earring 2017 Мода 12 mm гроздобер симпатична прекрасна cabochon студ обетки

DEN 58.00
DEN 72.00

Достапност
Достапно за нарачка


големина 12mm

Спецификацијата

Главниот Камен Боја:
Јасно
Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Метали Тип:
бакарни легури
is_customized:
Yes
Бренд Име:
weixia feiyue
Стил:
Гроздобер
Пол:
Жените
Материјал:
Стакло
Назад Наоѓање:
Студ Обетки

Со стоката дадена додека купуваат