• Новак
  • -35 %
Луксузни Свадба Булчински Earring Поставен Crytsal Кристал Teardrop Dangle Обетки За Жените Накит Femme Brincos Shellhard

Луксузни Свадба Булчински Earring Поставен Crytsal Кристал Teardrop Dangle Обетки За Жените Накит Femme Brincos

DEN 60.00
DEN 92.64

Достапност
Достапно за нарачка


JA0021674
Спецификација :
Бренд нови
Овој уникатен и класичен дизајн е сигурен да ви застане од толпата и можете да додадете стил
Тоа е совршен додаток на било повод и прави големи подароци за било која причина
4 Colors за вашиот избор
Стил : Dangle earring
Главниот камен : Циркониум дијамант
Метал : цинк легура, Кристал
Пакет се вклучени :
1 пар обетки x
Answer : ___________________________ Note :
Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот
EMS, DHL, FEDEX, UPS-от се достапни со попуст.
Вашата цел ќе биде предаден надвор преку Продавачот за Испорака Метод Без Следење на Број и ќе ја добиете вашата
стоки во рамките 39-60 дена, ве молиме почекајте за вашиот пакет трпеливо.
Ако сакате следење на број, ве молиме љубезно плати Кина се Регистрирате Воздух Пост Mail цена.
Moveover, брза испорака EMS, DHL, FEDEX ќе потроши 5-15 работни денови за вас да ја добиете вашата предмети, ви благодарам.
Ако шпедиција не бродот на iterms во вашата земја .
Контактирајте со нас преку е-маил или Али Trade Manager. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне !
Вие задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Вашиот охрабрување и поддршка е нашата постојано напред интензитет.
Ви благодарам многу!
Најдобри Желби!

Спецификацијата

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Кристално
Број На Модел На:
Водена Капка Dangle Обетки
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Капка Вода
Стил:
Гроздобер
Пол:
Жените
Бренд Име:
Shellhard

Со стоката дадена додека купуваат