• Новак
  • -40 %
Oly2u Нови Пристигнување Кит Опашка Обетки Животинско Кит Fluke студ Обетки Плажа Накит pendientes

Oly2u Нови Пристигнување Кит Опашка Обетки Животинско Кит Fluke студ Обетки Плажа Накит pendientes

DEN 37.00
DEN 61.92

Достапност
Достапно за нарачка


srt2015433283
end201543328312
Материјал : Месинг/ Бакар
Боја : Злато/Розово Злато/ Сребрена (Другите бои може да се сопствени направени)
Пакет : 1pc/Opp вреќа
Време На Испорака : 1-3 Работни Дена
Вашиот Сопствени Дизајни и Wholesales се Добредојдени
Повеќе Квантитет Повеќе Попуст
Сите Продукции се Директно од Нашата Фабрика

Спецификацијата

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
Обетки
Стил:
Тренди
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Пол:
Жените
Метали Тип:
Бакар
Обликотшема:
Водител на
Бренд Име:
oly2u
Материјал:
Обетки
is_customized:
Yes
Назад Наоѓање:
pin
Обетки:
Капка Обетки
Студ Обетки:
обетки за жени
големи обетки:
сребрени обетки
Роуз Златни Обетки:
Девојки Обетки

Со стоката дадена додека купуваат