• Новак
  • -32 %
2018 Brincos Жените Бренд Boho Капка Dangle Дополнителните Earring Гроздобер етничка Изјава tassel обетки мода накит

2018 Brincos Жените Бренд Boho Капка Dangle Дополнителните Earring Гроздобер етничка Изјава tassel обетки мода

DEN 102.00
DEN 150.24

Достапност
Достапно за нарачка


Спецификацијата

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Жените
Материјал:
Кристално
Метали Тип:
Цинк Легура
Стил:
Чешка
Бренд Име:
FASHIONSNOOPS
Број На Модел На:
C3102
Обликотшема:
Геометриски

Со стоката дадена додека купуваат