• Новак
  • -17 %
EK2021 Boucles Нова Мода Жените Розова ЉУБОВ Срцето Транспарентен Кристал Долго Tassel Капка Обетки Евтин Накит Brincos Pendientes

EK2021 Boucles Нова Мода Жените Розова ЉУБОВ Срцето Транспарентен Кристал Долго Tassel Капка Обетки Евтин Накит

DEN 16.00
DEN 19.20

Достапност
Достапно за нарачка


Производ : Мода жени/мажи девојка обетки за подарок Боја : сребро Количина : 1pair Пакување : OPP пакет
Превозот :
Цел $5 ,Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус
Цел>= $5 ,Кина Пост Регистрирани Воздух Mail
или Ali Express Стандард за Испорака
или Epacket, САД)
Цел>= $150 , International Express( како на пример, DHL,EMS,Aramex или други комерцијални Курир,Освен Оддалечените Области)
ние прифаќаме пад на превозот
Се враќа :
Ние нудиме 100% задоволството на вашето купување,Парите назад беше гарантира на сите наши објекти,Во случај дека не сте задоволни со тоа,ние wll процесот на наплата откако ќе се врати тоа.Колку што предмети се во иста состојба,но, превозот цена ќе на вашата страна.ни e-mail секогаш кога имате било каков проблем со предмети да ви донесе од нас,па ве молиме немојте само да ни остави лош повратни информации.
Забелешки :
еве некои предлог за чување на вашиот накит да ги задржи во добра состојба за подолго време.
1.ве молиме не го ставајте вашиот накит во пот рака или да ги стави во вода.
2.ве молиме не го носат истиот оној накит, за цело време,го користите вашиот различни накит за возврат.
3.стави во кутија за накит кога ќе не носи тоа,да ги задржи од влажен воздух и прашина.
3.ве молиме да не се судираат со други тешко предмети.
благодарение толку многу за вашето трпение!

Спецификацијата

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
Обетки за жените девојка подарок
Обликотшема:
Срцето
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Бренд Име:
guangtuo
Материјал:
Стакло
Occassions:
партија,годишнина,ангажирање,свадба
Име:
joyas Orecchini Boucles d'oreilles bijoux gioielli

Со стоката дадена додека купуваат