• Новак
  • -35 %
Daisies Чиста 925 Sterling Silver Двоен Круг Студ Обетки за Жени, Девојки Накит Brincos Девојки Гроздобер Едноставни Обетки Круг

Daisies Чиста 925 Sterling Silver Двоен Круг Студ Обетки за Жени, Девојки Накит Brincos Девојки Гроздобер Едноставни

DEN 168.00
DEN 258.72

Достапност
Достапно за нарачка


Спецификацијата

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Број На Модел На:
ЕД-JS72
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Сребро.
Материјал:
Метал
Бренд Име:
Daisies
Материјал:
925 Sterling silver
Пакет:
OPP вреќа

Со стоката дадена додека купуваат