• Новак
  • -20 %
2017 мода долго ААА кубни циркони обетки жената свадба циркон обетки ER038

2017 мода долго ААА кубни циркони обетки жената свадба циркон обетки ER038

DEN 150.00
DEN 187.20

Достапност
Достапно за нарачка


Спецификацијата

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
ER-038
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Бакар
Бренд Име:
цунами накит компанија
Материјал:
Кубен Циркони
Назад Наоѓање:
уво Студ

Со стоката дадена додека купуваат