• Новак
SUNYIK Зелена Howlite Камен Исцелување Точка Стрелка Форма Dangle Кука Уво Обетки Накит

SUNYIK Зелена Howlite Камен Исцелување Точка Стрелка Форма Dangle Кука Уво Обетки Накит

DEN 239.52

Достапност
Достапно за нарачка

Тип : Зелена Howlite Тиркизна Исцелување Точка Стрелка Форма Злато Позлатен Dangle Кука Уво Обетки Накит Големина Детали(Приближно) : Камен : 51x18x4mm;Вкупна Должина : 63mm Количина : 1 Pair Тежина(Приближно) : 12 Грам/Пар Метал Тип : 18 KGP Состојба : Нова ВНИМАНИЕ ве Молиме да ги Прочитате сите аукција услови пред да наддавање, ви благодариме! Фотографијата не ја покажуваат вистинската големина, ве молиме погледнете во описот за големината детали. Ние да се потрудиме да ја претставуваат нашата камења и накит прецизно. Понекогаш поради флеш користи во фотографија или проширување на фотографија или прилагодувања на компјутерски монитори, таму можни се мали варијации во бојата. Ќе добиете слични еден како на сликата. Контактирајте со Нас Добредојдовте да не контактирате ако имате било какви прашања. Вашиот е-мејл обично ќе се одговори во рок од 24 часа, од понеделник до сабота и како е можно поскоро за време на викендите. Ако не се добие одговор во рамките на овој временски период, ве молиме проверете ја вашата СПАМ или РЕФУС пошта кутија за нашиот одговор.

Спецификацијата

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
L
Материјал:
Камен
Бренд Име:
SUNYIK
Пол:
Жените
Метали Тип:
18KGP
Големина Детали(Приближно):
Камен
Количина:
1pair
Тежина(Приближно):
12 Грам/Пар
Состојба:
Нови
Главниот Камен:
Зелена Howlite Тиркизна

Со стоката дадена додека купуваат