• Новак
  • -26 %
2018 Hotsale Прекрасни рачно изработени Гроздобер Жените Обетки Зелена Пердув Црвен Грав Dangle pendientes brincos долги обетки Накит

2018 Hotsale Прекрасни рачно изработени Гроздобер Жените Обетки Зелена Пердув Црвен Грав Dangle pendientes

DEN 138.00
DEN 186.72

Достапност
Достапно за нарачка


Спецификацијата

Стил:
Гроздобер
Број На Модел На:
NO
Метали Тип:
Никој
Пол:
Жените
Бренд Име:
Coostuff
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Обликотшема:
Пердув
Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
лава камен
Стил:
Моден
боја:
многу бои за опција, проверете подолу
Рачно изработени:
Yes
Големина:
1.5x5cm

Со стоката дадена додека купуваат