• Новак
  • -40 %
1 Пар Унисекс Нерѓосувачки Челик Мода Виножито Уво Студ Earring Уво Прстени за Геј и Лезбејки Гордост

1 Пар Унисекс Нерѓосувачки Челик Мода Виножито Уво Студ Earring Уво Прстени за Геј и Лезбејки Гордост

DEN 144.00
DEN 239.52

Достапност
Достапно за нарачка


*висок квалитет, од нерѓосувачки челик има висока отпорност на ' рѓа, корозија и tarnishing, кој бара минимално одржување. Нерѓосувачки челик е една од најпознатите био-компатибилни метали, така не ' рѓосувачки челик накит е неверојатно противалергиски, бидејќи на своите анти-алергиски својства
*Тоа е во состојба да издржи многу се носат и солза. И тоа е неверојатно противалергиски. Таквите предности се направи тоа се повеќе популарен додаток.Тоа е толку лесно да се чисти само избрише тоа како ќе се чисти вашиот очила за сонце.
*Супер симпатична обетки! Тие се вклопуваат совршено и не тежат многу на сите. Тие се многу лесно да се стави и да се отстрани.Откако во уво тие се безбедни и нема да падне надвор или раздвојте ги.
*Совршен за сите прилики : годишнина, ангажирање, партија, состанок, датира, свадба, секојдневно носење, итн

Спецификацијата

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
PJ-PE-001
Бренд Име:
prjewel
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Обликотшема:
Скок
is_customized:
No
Назад Наоѓање:
Завртка-назад
цел помалку од 5 долари :
превозот преку економски пост mail
цел повеќе 5usd:
превозот преку aliexpress стандард за испорака
Побрза испорака:
Epacket опција
клучен збор:
Геј Earring,Геј earring,Лезбејка earring,Девојки сакаат earring

Со стоката дадена додека купуваат