• Новак
  • -13 %
Природен Бисер Обетки Бел Ориз Слатководни Бисер Dangle Earring , Девојка Лејди Свадба,Среќа,Свадба,Роденден Подарок

Природен Бисер Обетки Бел Ориз Слатководни Бисер Dangle Earring , Девојка Лејди Свадба,Среќа,Свадба,Роденден

DEN 501.00
DEN 576.00

Достапност
Достапно за нарачка

Добредојдовте на Големо Бисер Продавница за Накит
Секоја накит во мојата продавница се вистински бисери, ние сме уникатен дизајн и прва класа на услуги, ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе во најбрзо време за да се даде одговор, ви благодариме за доаѓање!
Благодарение толку многу за да ја Посетите мојата продавница, среќен шопинг!

Спецификацијата

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Материјал:
бисер
Бренд Име:
ХАИ YING ЛИ ВЕИ
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Обликотшема:
Капка Вода
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Број На Модел На:
2018E-4
накит:
бисер earring
Бисер Тип:
слатководни бисер
бисер големина:
5-7mmx9-10мм
бисер сјај:
Висок
Бисер Тело:
Со Ситни Флеки
Бисер Форма:
Ориз
бисер nacre:
сите(100% nacre)
бисер боја:
Бела
earring кука:
925 sterling silver кука

Со стоката дадена додека купуваат