• Новак
  • -20 %
LUXUSTEEL Нова Мода Златна Боја Уво Линија Earring Нерѓосувачки Челик Крст и Имитација Бисер Приврзоци Капка Обетки Жени /Девојка

LUXUSTEEL Нова Мода Златна Боја Уво Линија Earring Нерѓосувачки Челик Крст и Имитација Бисер Приврзоци Капка

DEN 134.00
DEN 168.00

Достапност
Достапно за нарачка


Нашата Продавница Дома линк : https : //luxusteel.aliexpress.com/store/517046
Продажба на Објект линк : https : //luxusteel.aliexpress.com/store/sale-items/517046.html?spm=2114.12010608.0.0.6d96ee87 RYLDyc

Спецификацијата

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Пол:
Жените
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
нерѓосувачки челик обетки
Обликотшема:
Крстот
Бренд Име:
LUXUSTEEL
Материјал:
нерѓосувачки челик +бисер
Occassion:
Свадба,На Подарок .Партија ,Секојдневно Носење
Стил:
Клипот Обетки
Style1:
earring мода накит
style2:
dangle обетки
Style3:
Decliate Обетки

Со стоката дадена додека купуваат