• Новак
  • -18 %
Бесплатен Превозот Топла Продажба Жените Дами Девојки 925 Фунта Сребро Обетки Зелено Дрво Дизајн LKNSPCE841-A

Бесплатен Превозот Топла Продажба Жените Дами Девојки 925 Фунта Сребро Обетки Зелено Дрво Дизајн LKNSPCE841-A

DEN 491.00
DEN 599.04

Достапност
Достапно за нарачка


Бесплатен Превозот Топла Продажба Жените Дами Девојки 925 Фунта Сребро Обетки Зелено Дрво Дизајн LKNSPCE841-A

Спецификацијата

Главниот Камен Боја:
Зелена
Бренд Име:
HERMOSA
Метали Тип:
Сребро.
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Растенијата
Пол:
Жените
Број На Модел На:
LKNSPCE841-A
Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Камен:
Оган Топаз
боја:
Зелена
Должина:
26mm
Тежина:
13ct

Со стоката дадена додека купуваат