• Новак
  • -10 %
Симпатична Розова Топка Капка Мода Обетки 2018 Кореја Шарм Етничка Пом Пом Обетки За Подарок Накит Трговија На Големо

Симпатична Розова Топка Капка Мода Обетки 2018 Кореја Шарм Етничка Пом Пом Обетки За Подарок Накит Трговија

DEN 72.00
DEN 79.68

Достапност
Достапно за нарачка


За Нашата продавница :
Сите jewelries може да се меша било која боја и количество на пратката.
Цел износот е над одредена вредност, парцела може да се испраќаат од експрес за слободни. ве молиме контактирајте со нас за слободни изразат испорака.
Симпатична Розова Топка Капка Мода Обетки 2018 Кореја Шарм Етничка Пом Пом Обетки За Подарок Накит Трговија На Големо
Производство :
Симпатична Розова Топка Капка Мода Обетки 2018 Кореја Шарм Етничка Пом Пом Обетки За Подарок Накит Трговија На Големо
Функција :
Топката Капка Обетки
MOQ :
Никој
Време На Испорака :
Околу 20-60 дена
Пакување :
Како вашата потреба,но треба да си дозволат трошоците за посебно пакување
Внимание :
Имаме многу стилови на ново производство во складирање,за овие производство можеме да испратите нив во кратко време. Ако вашата цел е повеќе од 500pcs, можете да добиете трговија на големо цена.
Ви благодариме за вашето доаѓање!

Спецификацијата

Главниот Камен Боја:
Пинк
Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
is_customized:
Yes
Пол:
Жените
Број На Модел На:
ed00379b
Материјал:
Памук
Бренд Име:
Сочни Грозје
Производство Функција:
Симпатична Розова Топка Капка Мода Обетки
Тежина/пар (за):
4.2 g
големина(за) :
8*2cm
Клучни зборови:
топката капка обетки
Место на Потекло:
Qingdao, Во Кина
е прилагодено:
Yes
Повод:
Партија,Годишнина ,Ангажирање ,Подароци ,Свадба
Пол:
Жени , Девојки
Животната средина:
за олово и никел ,кадмиум слободни
Накит :
пом пом обетки

Со стоката дадена додека купуваат