• Новак
  • -10 %
NeeFu WoFu Капка Смола Обетки Бренд Кристал Earring Голема Earring Големи Долго Brinco Уво Додатоци Oorbellen Божиќ Подарок

NeeFu WoFu Капка Смола Обетки Бренд Кристал Earring Голема Earring Големи Долго Brinco Уво Додатоци Oorbellen

DEN 216.00
DEN 239.52

Достапност
Достапно за нарачка

Белешки : ①All производи се на вистинската слика. ②We се мода накит додатоци фабрика, сите производи се со висок квалитет на животната средина-пријателски материјали и технологија. ③Welcome да побарате од нас да дизајн со вашиот примерок или фигура, и големо на нашите производи, мал подарок ќе се даде откако ќе купите производ. Име : Обетки Додатоци Материјал : Бакар Кристал Смола Големина : 74mm Тежина : .17g/пар Пакување : 1 пар Капка Earring Бохемски Долги Обетки Кристал Бисер Мода Големо Уво Капки Капка Шарм Грозје String Обетки
Капка Обетки Dangle Бохемски Multicolor Кожа Големи Обетки Долг стап Шарм Earring Мода Големо Уво Капки Бакар

Спецификацијата

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Кристално
Број На Модел На:
ER0440
Бренд Име:
NeeFu WoFu
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Пол:
Жените
Метали Тип:
Бакар
earring материјал:
Кристал Р
обетки стил:
Моден Бохемски Обетки Додатоци
Погоден за прилики:
банкети, подароци, патувања
Поддршка Прилагодување:
фабрика производство

Со стоката дадена додека купуваат