• Новак
  • -5 %
13mm невидливи уво клип мушка пролет не уво прободен Мешана боја на носот прстен Унисекс Обрачот Лажни Earring септумот Панк Усна Пирсинг

13mm невидливи уво клип мушка пролет не уво прободен Мешана боја на носот прстен Унисекс Обрачот Лажни Earring

DEN 684.00
DEN 720.00

Достапност
Достапно за нарачка


Димензии : 1.5 mm х 13mm
Боја : Црвено Црн Челик Sliver Бела Пурпурна Зелено Злато Сина, Розова Виолетова

Спецификацијата

Метална боја:
Мешани Бои
Парична казна или Моден:
Моден
Earring Тип:
Клипот Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Пол:
Унисекс
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
DH-1130
Бренд Име:
hengke
Стил:
Лажен Нос прстен Earring
Материјал:
Метал
боја:
Црвено Црн Челик Sliver Пурпурна Зелено Злато Сина, Розова Пурпурна Бела
Големина:
13mm
is_customized:
Yes

Со стоката дадена додека купуваат