• Новак
  • -20 %
LSE939 Sterling Silver CZ Студ Обетки накит 6mm Круг ААА Кубни Циркони w/ ЗАВРТКА ГРБОТ 5mm

LSE939 Sterling Silver CZ Студ Обетки накит 6mm Круг ААА Кубни Циркони w/ ЗАВРТКА ГРБОТ 5mm

DEN 409.00
DEN 511.20

Достапност
Достапно за нарачка


LSE939 LSE937 Жените студ earring со завртки назад 925 сребрен Кубни Циркони earring 5mm, бесплатен превозот
Информација за производот :
Име на производ
Обетки
Материјал
925 Фунта сребро, Циркони
Големина
18.8*9.2 милиметри 2.55 g
Тип
CZ
Приврзоци
накит приврзоци
Бренд
HW фабрика
Напомена :
Ние сме Накит фабриката, во која може да се направи на Обетки, Ѓердани од страна на клиентите барања.
Како и обично, Ѓердани материјал се : сребрена(925 sterling silver), месинг. Обложено Родиум, позлатен сребрен .
Ние сме фабрика, која може да се направи нов мувла накит производи на клиентите барања.
Компанија :
Refence производи листа
Превозот :
1-Ние брод на сите наши објекти низ целиот свет од ЕМС UPS или Кина, Хонгконг пост,превозот начин ќе зависи од вкупно цел количество.
2-примерок, ќе биде испратен од Кина, Хонгконг пост.
3-ЕМС ПРЕГЛЕДИ(за голема цел)
Објектот ќе биде испратена надвор, откако на веб-сајт vertify на плаќање во рок од 24 часа. Тоа обично трае 3-7 работни дена за испорака.
4-Хонгконг Пост(за мали цел).
Превозот и ракувањето со цената е иста низ целиот свет(вклучуваат Хонг Конг).Ние ќе брод во точка(а) во рок од 2 дена со РАМНА СТАПКА ИЛИ РЕГИСТРИРАНИ ПОСТ од ХОНГ КОНГ по потврди за плаќање.Сите на нашите предмети се стандардни рамен превозот цена.Тоа обично трае 10-20 работни денови за испорака.Понекогаш како custome проблем и временските проблем,тоа ќе биде одложен за неколку дена.Тоа може да биде до 30 дена.
Повратни информации :
1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!
2)Ние секогаш понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас.
3) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезди) повратни информации.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука. Ви благодариме!
Политика На Враќање :
Ние гарантираме вашето нула ризик купување искуство тука.
Ние нудиме целосна наплата за вас,ако производот е било кој квалитет на проблемот.
За нас :
Ние имаме професионална накит дизајн тим со богато искуство инженер во накит дизајн поле. Ние можеме да ви ги понудиме најдобрите производи со добар трговија на големо цена.
Контакт со нас на :
Ако имате било какви прашања или ви се потребни никакви им помогне на, ве молиме слободно контактирајте со нас! Ви благодариме !
Ви благодариме за вашата поддршка !!!

Спецификацијата

Метална боја:
Platinum Позлатен
Главниот Камен Боја:
Бела
Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Назад Наоѓање:
Завртка-назад
Стил:
Тренди
Пол:
Унисекс
Материјал:
Кубен Циркони
Метали Тип:
Сребро.
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
LSE939
боја:
како на слика
Материјал:
сребро 925 фунта
Камен:
Цирконот
Големина:
about 18.8*9.2mm 2.55g
Камен големина:
4mm
is_customized:
Yes
Метал Печат:
925,Фунта
Назад Наоѓање:
студ earring

Со стоката дадена додека купуваат