• Новак
  • -40 %
SMJEL Панк Готски Магичен ноќта на Вештерките Филм Earing The Deathly Hallows Обетки За Жените Мали Хогвортс Накит Роденден Подароци S238

SMJEL Панк Готски Магичен ноќта на Вештерките Филм Earing The Deathly Hallows Обетки За Жените Мали Хогвортс

DEN 54.00
DEN 90.72

Достапност
Достапно за нарачка


Спецификацијата

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
S238
Бренд Име:
SMJEL
Стил:
Тренди
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
is_customized:
Yes
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар
Обликот:
The Deathly Hallows
Dropshipping:
ние обезбедуваме dropshipping
кристал earing:
изјава studs
Продажба Начин:
малопродажната/трговија на големо/dropshipping
боја:
сребрена /gold / розово злато
Никел&Доведе Слободни:
Yes
oorbellen:
boucle d'oreille femme 2017

Со стоката дадена додека купуваат