• Новак
  • -31 %
YULUCH Новина Геометрија Природно Дрво Pendant Легура Синџир Обетки За Жена Денот на Вљубените Специјален Подарок Дами Девојка Накит

YULUCH Новина Геометрија Природно Дрво Pendant Легура Синџир Обетки За Жена Денот на Вљубените Специјален Подарок

DEN 56.00
DEN 80.64

Достапност
Достапно за нарачка


Спецификацијата

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
Олово-метални Легури
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Пол:
Жените
Материјал:
Дрво
Обликотшема:
Геометриски
Број На Модел На:
R001
Бренд Име:
YULUCH
боја:
кафеава ,зелена
Стил:
Моден
Големина:
2.5*10.5 см
Пакување:
1 par

Со стоката дадена додека купуваат