• Новак
  • -22 %
KIVN Мода Накит Капка Dangle Сина CZ Кубни Циркони Женска Девојки Свадба Булчински Обетки Роденден Подароци 10pcs Многу Големо

KIVN Мода Накит Капка Dangle Сина CZ Кубни Циркони Женска Девојки Свадба Булчински Обетки Роденден Подароци

DEN 3908.00
DEN 5009.76

Достапност
Достапно за нарачка


Олово, кадмиум и никел слободни Направена во квалификува материјал, родиум позлатен Направени со беспрекорна ААА Одделение Кубни Циркони камен кој е прифатлива дијамант алтернативни што открива брилијантен сјај и прецизен намали прекрасен подарок за денот на Вљубените, Мајки Ден, Божиќ, Свадба, Годишнина, Матура, birthday (Роденден), Пратилки, Матурска и Формални Настани или секоја прилика.. најдобрите Продавачот! Одлична цена!100% Гаранција За Квалитет !Брза Испорака - Лесно се Враќа Обетки се една од оние работи кои многу девојки не можат да живеат без. Кога сакате пар обетки кои се елегантен и апсолутно воодушевувачки, сакате нашата принцеза намали dangle обетки. Овие обетки функција прекрасен дијамант што блеска со секое движење. Дијамант dangles од линија на око фаќање кубни циркони дијаманти, кои дополнуваат прстен совршено. Носат овие обетки за вашиот следен датум и сте сигурни да го привлечат неговото внимание речиси веднаш.Размислете за купување на еден од нашите трендовски Обетки како роденденски подароци за жените кои сакаат уникатни и Луксузни накит.

Спецификацијата

Метална боја:
родиум
Главниот Камен Боја:
Бела, Смарагд, Рубин, Сафир
Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Обликотшема:
Капка Вода
Пол:
Жените
Број На Модел На:
21OLA1794
Материјал:
Кубен Циркони
Бренд Име:
KIVN
Метали Тип:
Дувачкиот

Со стоката дадена додека купуваат