• Новак
  • -20 %
Нови рачно изработени Полимер Глина Симпатична Hippo Обетки за Жените Прекрасна Животни Уво Пирсинг Студ Earring Накит за Подарок

Нови рачно изработени Полимер Глина Симпатична Hippo Обетки за Жените Прекрасна Животни Уво Пирсинг Студ

DEN 76.00
DEN 95.52

Достапност
Достапно за нарачка


Спецификацијата

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Бренд Име:
Josbores
Метали Тип:
Цинк Легура
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
7340
Пол:
Жените
Обликотшема:
Животните
Материјал:
Глина

Со стоката дадена додека купуваат