• Новак
  • -30 %
Два пара на 11mm Црна Природен Бисер Earring

Два пара на 11mm Црна Природен Бисер Earring

DEN 366.00
DEN 523.20

Достапност
Достапно за нарачка


не кутија

Спецификацијата

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
ААА
Обликотшема:
Круг
Стил:
Романтични
Пол:
Жените
Материјал:
бисер
Метали Тип:
Злато Позлатен
Бренд Име:
dingchengchanglong

Со стоката дадена додека купуваат