• Новак
  • -25 %
GNew Жените Уникатен 925 sterling silver Сина Прстен Earring

GNew Жените Уникатен 925 sterling silver Сина Прстен Earring

DEN 393.00
DEN 523.20

Достапност
Достапно за нарачка


Спецификацијата

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Метали Тип:
сребро позлатен
Број На Модел На:
Пад
Бренд Име:
dingchengchanglong

Со стоката дадена додека купуваат