• Новак
  • -30 %
4color-13*18mm зелена //тигар око камен/сино циркони студ обетки

4color-13*18mm зелена //тигар око камен/сино циркони студ обетки

DEN 366.00
DEN 523.20

Достапност
Достапно за нарачка


Спецификацијата

Главниот Камен Боја:
Зелена, Сина, Кафена, Светло Сина
Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Романтични
Пол:
Жените
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Метали Тип:
Злато Позлатен
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
ААА
Бренд Име:
dingchengchanglong

Со стоката дадена додека купуваат