• Новак
Трепка LED Светло До Устата Протези Парче Сјај Заби За ноќта на Вештерките Партија Запалено Y1009

Трепка LED Светло До Устата Протези Парче Сјај Заби За ноќта на Вештерките Партија Запалено Y1009

DEN 92.16

Достапност
Достапно за нарачка


Трепка LED Светло До Устата Протези Парче Сјај Заби За ноќта на Вештерките Партија Ритла
Функција :
Блескави Бои : Црвена ,Сина , Зелена , Жолта (Трепка во Наизменични Бои)
Број на Светлината : 4
Материјал : Не-токсични Меки Силиконски
Целосно неверојатни партија атракција, ќе го сакам начинот на кој зрачи вашата уста
Носете го вашиот трепка отворот за било која партија или пикник и да се види денес
Едноставно им помогнам на копчето за вклучување/исклучување на работата ,Рака мие
Целосно затворен за лична безбедност ,Направи вашата насмевка навистина зрак
(Изградена-во AG13 копчето батеријата)
Како да Го Користат :
1. Надолна жлебови, се стави на отворот на вашиот долните заби
2. Се залак на парче, и притиснете го копчето со вашиот јазик да го вклучите/исклучите( Прикажано како
следната слика)
Имајте на ум : Постои 2-3% разлика според упатство за мерење.
ве молиме проверете ги мерење на табелата внимателно пред да го купите
објектот. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не се одрази на
вистинската боја на објектот. Ви благодариме!
разговараат : 1 инч = 2.54 см или 1cm = 0.393 инчен
Answer : ___________________________ NOTE : производ на сликата можеби поголеми од реалните еден
Пакет се Вклучени : 1 x LED Трепка Заби

Спецификацијата

Карактеристики:
Блескави
Возраст Опсег:
> 8 години
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
Играчка
Бренд Име:
HIINST
Предупредување:
повеќе од 6 години
Материјал:
Силикони
Тип На Објект:
LED Трепка Заби

Со стоката дадена додека купуваат