• Новак
15PC LED Перики Блескав Флеш Ligth Коса, Плетенка Клип Hairpin Роденден на Божиќ Играчка Y929

15PC LED Перики Блескав Флеш Ligth Коса, Плетенка Клип Hairpin Роденден на Божиќ Играчка Y929

DEN 474.72

Достапност
Достапно за нарачка


15 Pcs LED Перики Блескав Флеш Ligth Коса, Плетенка Клип Hairpin Божиќ Играчка Роденден
Карактеристики : Состојба : 100% Нови. Стил : Новина Батерија Тип : Копчето Употреба : Одмор Извор на Енергија : Сува Батеријата Е Батерии Вклучени : Yes Тело Материјал : Пластични Извор на Светлина : LED Светилки Е Светилки Вклучени : Да Број на Модел : Осветлување Hairpin Големина : 35cm
Пакет Се Вклучени :
15 pc Пеперутка LED Клип Hairpin

Спецификацијата

Карактеристики:
Блескави
Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
> 6 години
Бренд Име:
HIINST
Број На Модел На:
Играчка
Предупредување:
Пеперутка LED Клип Hairpin
Материјал:
Пластични
Пластични Тип:
ABS
Тип На Објект:
Пеперутка LED Клип Hairpin

Со стоката дадена додека купуваат