• Новак
  • -15 %
Garden Спреј Тревник Sprinkler Автомобил Миење на Вода Пиштол Ajustable Црево Млазници 7Pattern Висок Притисок Моќ за Миење Автоматско Полевање Комплет

Garden Спреј Тревник Sprinkler Автомобил Миење на Вода Пиштол Ajustable Црево Млазници 7Pattern Висок Притисок

DEN 463.00
DEN 544.80

Достапност
Достапно за нарачка


Опис :
Наводнување капка по капка, е ефикасен, лесен за инсталација постојан систем за наводнување.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.150 FT=45m
МОРА да ги Прочитате Пред Купување
1,ако сте руски купувачот,ве Молиме да го пополните право на Примачот име и презиме(три дела)
на вашата цел ,Пред да кога ќе го поставите цел,ако тоа не поштата ќе ја врати назад вашиот пакет. Ние им служи на глобалните производители, увозници, трговски друштва и трговци на големо од над 120 земји, и ние сме се уште расте.5 кг
Големина : 25 FT=7.Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги.СИТЕ Стоки се достапни,откако ќе се плати. ние постојано ќе се збогати нашиот предмети и се обидуваат да се направи најдобро за клиенти
.По пакетот се испрати надвор,тоа не може да се контролира од страна на нас,
тоа многу зависи од меѓународна шпедиција ,искрено се надеваме дека може да се разбере и да се чека трпеливо ,ако ја имаат одредено задоцнување,ние ќе се обидеме потрудиме помош ќе можете да ги споделите со нас.ние
се подготвени да ви даде подарок или некои попуст.
- Висок квалитет пластичен материјал, издржлив и лесен
- Автоматско и интелигентни, лесен за ракување
Материјал : Пластика
Пакет тежина : 0.Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.ususlly ние ќе им даде на вашиот следење на број 1-2 работни дена и се испраќаат од вашиот парцела во рамките на 2-4 работни дена. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.
2,Ако сте Купувачот итно треба вашата точка.кога ќе го поставите нова цел во нашата продавница.ако не можете да трпеливо чека пакетот на КИНА ПОСТ ВОЗДУХ MAIL.Меѓутоа,купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови.можете да ја пораката на вашиот нов поредок и ни даде вашата последна цел број .Pls не прифаќаме било каква наплата или спор,Но ние сме љубезно сакаат да ви помогнат да го продолжи процесот време на вашата нарачка. Ние сме специјализирани во doing business на Доларот Предмети, Промотивни Подароци за повеќе од 10 години. е водечки принцип трговското друштво во yiwu Кина.Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки,брокерски такси,давачки и даноци за увоз во вашата земја. Таа работи со примена на водата полека, директно во почвата и растенијата.купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба. Ние не гарантира испорака време на ail intemational пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји,кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан.и ние нема да му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Купи го тоа и ќе видите просперитетна сцена !
Главни Карактеристики :
- Автоматско полевање, вие не мора да се грижите за вашите растенија, без разлика дали сте дома или не
- Прилагодлив капе алатка, обезбедување на различни водата волумен според различни растенија вода барање
- Брзината на капе може да се наместите како што треба
- Погодна за внатрешна и надворешна растенија
- Дел и компоненти ќ се испратиле ( не собраа )
Карактеристики :
- Погоден за контрола на системи за наводнување во домашниот сектор, како што се тревник sprinkler, sprinklers,- Погоден за контрола на системи за наводнување во домашниот сектор, како што се тревник sprinkler, sprinklers, капе куќа, итн.Pls изберете го Изразат начин,ако choosed кина пост
ВОЗДУХОТ MAIL,кога тоа задоцнување во превозот. Нашата цел е задоволството на клиентите! Се враќа : Ние се трудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.

Спецификацијата

Lengh:
25ft, 50ft, 75ft, 100ft, 125ft, 150ft, 175ft, 200ft
боја:
Сина
Тип:
Градина Црево Репортажите
Материјал:
Пластични
Бренд Име:
AHUYML
Функција:
Ѕидот Mountable,Прилагодлив,Мек,Флексибилен,Анти-Корозија,Анти-Абразија,Телескопски Рачка,Rewindable
Градина Црево Ролна Тип:
Црево Репортажите
Број На Модел На:
ЛЛ-53
Стандард:
Din
Пластични Тип:
PP

Со стоката дадена додека купуваат