• Новак
  • -15 %
Капка Стрелка Капе врска 3/5 mm црево Микро Наводнување Стакленички potting Наводнување капка по капка додатоци 100pcs

Капка Стрелка Капе врска 3/5 mm црево Микро Наводнување Стакленички potting Наводнување капка по капка додатоци

DEN 344.00
DEN 405.12

Достапност
Достапно за нарачка

Директно Стрела Dripper Капе Микро Наводнување Стакленички Potted Капе Погоден за мали, средни и големи potted растенија, на база на елки, дрва, овошни дрвја, мостови planters, лонци, и други домашни градинарството. Пакување 100 Транспорт Забелешка : за време на Испорака од понеделник до сабота, недела национални празници, не бродот. Кога купувате објекти во Aliexpres, бидете сигурни дека вашата адреса за е точна англиски адреса и име и презиме. Гаранцијата се Враќа : Кога ќе примите пратката, постои и влошување на квалитетот проблем, ве Молиме контактирајте со нас. Ве молиме верувам дека и ние ќе ви ги даде задоволителен резултат, ве молиме да не даде ни еден малициозен проценка Ние сме искрени продавница се надевам дека за да добиете вашето разбирање и поддршка.

Спецификацијата

Тип:
Распрскувачи
Пластични Тип:
PE
Број На Модел На:
3/5
Бренд Име:
WZCWJNLGM
Sprayer Тип:
пумпа
Материјал:
Пластични

Со стоката дадена додека купуваат