• Новак
  • -28 %
10 Пакети Бел Круг Хартија Фенери со Избрани Големини за ноќта на Вештерките Божиќ Свадба Партија Декорации

10 Пакети Бел Круг Хартија Фенери со Избрани Големини за ноќта на Вештерките Божиќ Свадба Партија Декорации

DEN 272.00
DEN 377.28

Достапност
Достапно за нарачка

10 Пакети Бел Круг Хартија Фенери со Избрани Големини за Свадба Партија Декорации
КОЛИЧИНА – се Дојде со 10pcs бела фенери во станот преполна со настава, Содржи мини настава хартија; Проширување со метална рамка РАЗЛИЧНИ ГОЛЕМИНИ – од Нашите неутрални бела фенери дојде во големината на 4", 6", 8", 10" и 12", кои ви даваат широк спектар кои може да се додаде недооценено елеганција практично секој простор ТРАЈНИ И ОБНОВЛИВИ – Хартија фенер е лесно да виси со C-кука, Направени од врвен квалитет ткиво хартија и метал поддржува, фенери лесно би можеле да бидат зачувани и да се користат повеќе пати СОВРШЕН ЗА Свадба, роденден, прослави, соба décor или занаети. Тие може да се направи одлична позадина, па дури и само да се закачи околу собата,Лесен за употреба и продавница за неговата количка за функција.

Спецификацијата

Фенер Големина:
10cm, 15см, 20cm, 25cm, 30cm, 35cm, 40cm
Фенер Тип:
Виси Фенери
Повод:
Денот на мајката,Полот Откриваат,ноќта на Вештерките,Роденден,Забава,Кинеската Нова Година,Венчавка,Денот на Вљубените,Децата Ден,Денот на планетата Земја,Годишнина,април Будала Ден Свадба & Ангажирање,Нова Година,Велигден,денот на Благодарноста,Божиќ
Број На Модел На:
HG01542WH
Фенер Форма:
Круг
Материјал:
Хартија
is_customized:
Yes

Со стоката дадена додека купуваат