• Новак
Новиот Дизајн RGB LED Трепка Костим LED Нозе Вокер Светлина одговара LED Робот одговара Kryoman робот david guetta робот со Шлем

Новиот Дизајн RGB LED Трепка Костим LED Нозе Вокер Светлина одговара LED Робот одговара Kryoman робот david

DEN 43152.00

Достапност
Достапно за нарачка


Новиот Дизајн RGB LED Трепка Костим LED Нозе Вокер Светлина одговара LED Робот одговара Kryoman робот david guetta робот со Шлем

Спецификацијата

Повод:
Ноќта на вештерките,Роденден,Забава,Големиот Настан,Куќа се Движи,Кинеската Нова Година,Матура,Свадба,Денот на Вљубените,Децата Ден,Денот на Таткото,Назад На Училиште,Свадба & Ангажирање,Велигден,Божиќ,денот на Благодарноста
Број На Модел На:
Ledcostume269
Блескав Време:
1hour
is_customized:
Yes
Број на Компјутери:
1pc
Сјај Потрошен Материјал Тип:
Други Реквизити Сјај
Боја :
Сино, зелено, црвено, и шарени може да избере
Тип :
LED костими , блескав танц носат,Led прозрачна робот одговараат на
Извор на светлина:
LED
Е прилагодено :
Yes
батеријата:
Батерија
Употреба:
Фаза на Изведба,ноќта на Вештерките,Божиќ,Пантомимичари,партија
Контрола :
Далечинска Контрола
Прифати прилагодено дизајн:
PLs ми испратите вашата идеја или дизајн
Трговија на големо и обичај купувачот :
Pls контактирајте ме

Со стоката дадена додека купуваат